Możliwość wykupienia nowej polisy na tej stronie została wycofana. Kup ją tutaj
Ulotka informacyjna

Informacje ogólne o ubezpieczeniu

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku wystąpienia nagłego zdarzenia wywołanego przyczyną zewnętrzną, w następstwie którego ubezpieczony niezależnie od swej woli doznał uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub zmarł.

Ubezpieczenie NNW jest wymagane podczas wielu praktyk studenckich i zajęć!

Przygotowywana dla studentów i doktorantów AGH polisa posiada niezwykle korzystne warunki i zakres ubezpieczenia. Dzięki licznej grupie osób ubezpieczających się cena polisy jest tak niska. Indywidualne rozwiązania o podobnej charakterystyce okazują się nawet kilkukrotnie droższe!

Polisę ubezpieczeniową można wykupić wyłącznie przez Internet. Korzystanie z płatności on-line jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu się na konto w systemie.

Tutaj możesz pobrać:

Ogólne Warunki Ubezpieczenia

[ENGLISH] General terms and conditions of insurance against consequences of accidents "PZU Education"

Informacje o produkcie ubezpieczeniowym

[ENGLISH] Information about insurance product

Regulamin (tylko płatność on-line)

Informację konsumencką (tylko płatność on-line)

Informacja o odstąpieniu od grupowej umowy ubezpieczenia NNW

Informacja o odstąpieniu od umowy świadczenia usług

UWAGA! Ubezpieczenie NNW nie jest tożsame z ubezpieczeniem zdrowotnym!

Ubezpieczenie NNW jest potrzebne, by móc starć się o odszkodowanie. Ubezpieczenie zdrowotne - gdy starasz się o opiekę lekarza.

Jeśli studiujesz to posiadasz obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne. Nie musisz płacić - świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej są udzielane bezpłatnie. Aby zagwarantować sobie opiekę lekarza, pielęgniarki i położnej wypełnij i złóż deklarację POZ w placówce AKAMEDIK (więcej na krakow.akamedik.com).

Jak się zarejestrować na wizytę? - zadzwoń pod numer Telefonicznego Centrum Obsługi 801 462 988 i zarezerwuj dogodny termin wizyty.

Na wizytę u lekarza nie zapomnij zabrać legitymacji studenckiej oraz dokumentu ubezpieczenia.

Informację o dokumentach potwierdzających prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych można znaleźć na stronie www.nfz.gov.pl